Odchudzanie: 4 tricki, które sprawią, że redukcja będzie łatwiejsza!

Odchudzanie: 4 tricki, które sprawią, że redukcja będzie łatwiejsza!

Odchudzanie to proces trudny. Co do tego nie ma wątpliwości, że wymaga zaangażowania, cierpliwości i samodyscypliny. Jednakże, nie w każdym przypadku musi być tak uciążliwe. Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś jak uprzyjemnić i poprawić komfort odchudzania?

Poznaj 4 tricki, które sprawią, że redukcja zbędnych kilogramów będzie łatwiejsza!

Jak wygląda Twoja dieta?

Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest stosowanie jadłospisów radykalnych, o mocno obniżonym bilansie wartości odżywczych. Taka dieta jest skuteczna, ale przy tym mocno osłabia nasz organizm. Przez to ograniczamy energię w organizmie i czujemy się znacznie gorzej.

Przestrzegamy przed wykorzystywaniem takich jadłospisów. Ułóż dietę zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem energetycznym. Spraw by była zdrowa, różnorodna i smaczna. Dzięki temu, Twoje nawyki żywieniowe nie będą stanowiły dla Ciebie udręki.

Co i jak trenujesz?

Trening, czyli ćwiczenia na odchudzanie to kolejny istotny element procesów redukcyjnych. To właśnie podczas aktywności fizycznej doprowadzamy do spalania tkanki tłuszczowej. Zmuszamy bowiem organizm do pozyskiwania energii z materiałów zapasowych.

Wiele osób wybiera rozwiązania mało komfortowe, tj. trening na siłowni, bieganie i inne mało przyjemne formy aktywności fizycznej. Są one jak najbardziej skuteczne, ale „zebranie się” na trening to prawdziwy koszmar.

Sugerujemy postawić na formy rekreacyjne – tj. jazdę na rowerze, pływanie, jazdę na rolkach czy zajęcia taneczne. Ich efektywność może być mniejsza, ale za to będziemy je podejmować z uśmiechem na twarzy.

Gdzie jest Twoja motywacja?

Czy wiesz, że ponad 60% osób rezygnuje z odchudzania na skutek braku motywacji do dalszego działania? Pamiętaj o pielęgnacji swojej motywacji.

Wizualizuj swój cel, planuj i nagradzaj siebie za dobrze wykonaną pracę. Z czasem polubisz to co robisz, albo w najgorszym wypadku sprawisz, że trening czy dieta będzie nawykiem, a nie uciążliwym obowiązkiem.

Czy stosujesz suplementy diet?

Czy wiesz, że zielony jęczmień to suplement diety, który aktualnie cieszy się zdecydowanie najlepszymi opiniami i recenzjami? Polecany jest przez wielu dietetyków i lekarzy. Stanowi doskonałe wsparcie dla diety i treningu odchudzające.

Jednym z najpopularniejszych produktów bazujących na ekstrakcie z młodego jęczmienia jest Green Barley Plus. To suplement diety, który prócz wspomnianego zielonego jęczmienia zawiera także inne składniki, w tym kambodżańska garcynię.

Green Barley Plus – opinie naszych czytelników

Chcesz aby w tym miejscu znalazła się Twoja opinia? Wyślij wiadomość na naszą skrzynkę mailową, a my opublikujemy Twoją opinię!

Nadesłane z kar****87@wp.pl:
Polecam! Green Barley Plus pomógł mi pozbyć się dwudziestu dwóch kilogramów. Brzmi nieprawdopodobnie, prawda? Otóż, stosowałam go przez sześć miesięcy. Był dodatkiem do diety i ćwiczeń (głównie jazda na rowerze). Nie wiem jaka była jego rola w 100%, ale na pewno pomógł. Przed jego zastosowaniem nigdy nie udawało mi się chudnąć w tak szybkim tempie.

Nadesłane z por****11@onet.pl:
Mówię wielkie „tak” Green Barley Plus. To świetna kompozycja, która w moim przypadku okazała się skuteczna bez diety i treningu. Praktycznie nic nie zmieniłem w trybie swojego życia, a i tak udało się schudnąć 7 kilogramów. Wszystko to zrzuciłem w ciągu zaledwie 70 dni. Można? Można!

Nadesłane z maj****aa@gmail.com:
Podejmując trudy odchudzania nigdy nie myślałam, że to może być tak łatwe. W zasadzie, stało się łatwe dzięki Green Barley Plus. Schudłam 16 kilogramów. Co prawda, nie zrobiłam tego w miesiąc, a w cztery, ale i tak jestem mega zadowolona. W końcu, nie stosowałam żadnych radykalnych jadłospisów, a mój trening ograniczony był do biegania 3 x w tygodniu po 30 minut.

Więcej informacji na temat Green Barley Plus można znaleźć na Fit Poradni: http://fitporadnia.pl/green-barley-plus/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *