OFERTA

image preview image preview
          ZOSTAŃ CZŁONKIEM
                  kupuj taniej image preview          ZAREJESTRUJ  SIĘ

-----------------------------------------


    Mniszek lekarski
    Co mówi Ci twarz i dłonie?
    Brud
    Jak działa CaliVita?


Pure Inulin

Całkowicie naturalne źródło błonnika


   Zawiera w 100% naturalną sproszkowaną inulinę z korzenia cykorii. Często z nieznanych przyczyn Twój brzuch staje się wzdęty i pojawiają się zaparcia lub wręcz sam je prowokujesz i wywołujesz wstrzymując własne potrzeby fizjologiczne czy unikając toalet w miejscach publicznych? pure_inulin (28 kB) Zdarza się, że w stresujących sytuacjach częściej „biegasz” do toalety? Przed każdą podróżą odczuwasz niepokój, czy aby na pewno w razie potrzeby będziesz mógł skorzystać z ubikacji? A może jest jeszcze gorzej: unikasz spotkań z przyjaciółmi na mieście wstydząc się swoich problemów trawiennych?
   Nie jesteś sam! Już co piąty mieszkaniec krajów wysoko rozwiniętych cierpi na IBS – zespół jelita drażliwego. Jest to druga, zaraz po przeziębieniu, najczęstsza przyczyna nieobecności w pracy czy w szkole. By sprostać Twoim potrzebom - by problemy trawienne wynikające ze stresu nie uprzykrzyły Ci życia - stworzyliśmy… Pure Inulin. Ulga i lekkość każdego dnia Pure Inulin zawiera 100% czystą, sproszkowaną inulinę z korzenia cykorii łatwą w dawkowaniu i przygotowaniu (doskonale się rozpuszcza), bez dodatku żadnych substancji dodatkowych, substancji wspomagających proces przetwarzania. Inulina zawiera naturalną frakcję błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie.
Jak działa inulina?
- Wspomaga regulowanie perystaltyki jelit, co jest niezwykle istotne, by uniknąć pojawiania się wzdęć, zaparć, biegunek, uczucia ociężałości, nudności, skurczy i bólów brzucha
- Inulina działając jako prebiotyk staje się naturalną pożywką do rozwoju pożytecznych bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus, jednocześnie ograniczając rozwój bakterii chorobotwórczych cykoria, z której pochodzi.
- Inulina zawarta w Pure Inulin korzystnie wpływa na funkcjonowanie serca, wątroby, kości, stawów oraz wspomaga kontrolę masy ciała
- Bierze udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Komu szczególnie polecamy?
- Osobom spożywającym niewielkie ilości błonnika (według WHO statystyczny Polak dostarcza zaledwie połowę zalecanej dawki błonnika dziennie)
- Prowadzącym siedzący tryb życia
- Żyjącym w stresie,który może mieć związek m.in. z powstaniem: zespołu jelita dwrażliwego (IBS) w tym powstaniem m.in.: biegunek i/lub zaparć, wzdęć, nudności, uczucia pełności, bólów i skurczy brzucha, dyskomfortu trawiennego, czy innych zaburzeń przewodu pokarmowego
- Wszystkim dbającym o zachowanie właściwej równowagi flory jelitowej, szczególnie zachwianej po kuracjach antybiotykowych
- Ludziom z nadwagą lub otyłością
- Mającym problemy z metabolizmem węglowodanów (cukrzycy)
- Osobom w starszym wieku
- Kobietom w okresie menopauzy
- Ludziom często podróżującym.
Wskazówki:
Z uwagi na lekko słodkawy smak inulina może być wykorzystana do przygotowania posiłków i napoi, jako naturalny zamiennik cukru. Posiada niższą wartość kaloryczną 1,5 kcal/g, w stosunku do typowych węglowodanów – 4 kcal/g. Nie powoduje wzrostu stężenia glukozy we krwi po posiłku oraz zwiększa uczucie sytości. Jest więc idealna zarówno dla osób zdrowo odchudzających się, jak i kontrolujących poziom cukru we krwi (cukrzycy)!
Czy wiesz, że... co piąta osoba, która wypełniła test niedoborywitamin.pl boryka się z problemami ze strony układu pokarmowego?

   W ofercie CaliVita® International są następujące suplementy diety wspierające procesy trawienia:                           
UWAGA!
• Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
• Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.
• Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


Stronę aktualizowano 28 03 2019