OFERTA

image preview

image preview
          ZOSTAŃ CZŁONKIEM
                  kupuj taniej image preview          ZAREJESTRUJ  SIĘ
-------------------------------------


    Mniszek lekarski
    Co mówi Ci twarz i dłonie?
    Brud
    Jak działa CaliVita?


Pro Selenium

 Selen to znany mikroelement o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, który wspiera nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami. Jednak niewiele osób wie, że selen... proselen (18 kB)
Jak działa selen?
- dba o zdrowie włosów i paznokci - wspiera odporność - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy - wykazuje działanie antyoksydacyjne - przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy
Komu szczególnie polecamy?
- Wszystkim osobom, poszukującym silnego wsparcia antyoksydacyjnego. - Osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie tarczycy. - Mężczyznom w celu zwiększenia płodności. - Osobom odżywiającym się nieracjonalnie. - Palaczom tytoniu.
Czy wiesz, że... północna Europa, w tym obszar Polski, ma gleby ubogie w selen?1 Przekłada się to na obniżoną zawartość tego pierwiastka w produktach spożywczych.
Czy jest jakiś sposób na zachowanie dobrej formy?
    Tak, jest sposób !
Odpowiednio dobrany zestaw składników mineralnych pomaga odzyskać siły i lepiej wykorzystać zapasy energetyczne organizmu. Produkty zawierające składniki mineralne powinny występować w postaci łatwo przyswajalnych chelatów. Minerały chelatowane są niezbędne dla prawidłowej przemiany materii i dobrego funkcjonowania całego organizmu.

W ofercie CaliVita® International są następujące preparaty mineralne:

UWAGA!
- Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
- Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
- Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.