OFERTA

image preview image preview
          ZOSTAŃ CZŁONKIEM
                  kupuj taniej image preview          ZAREJESTRUJ  SIĘ
-------------------------------------     Mniszek lekarski
    Co mówi Ci twarz i dłonie?
    Brud
    Jak działa CaliVita?

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

"Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus"

          Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie pod wieloma względami.

    Pomiędzy kobietami i mężczyznami występują różnice nie tylko na poziomie anatomicznym ale i psychicznym. [Rozmiar: 70554 bajtów] Inna jest ich gospodarka hormonalna i występują pewne różnice w funkcjonowaniu i budowie mózgu. Mózg kobiecy posiada więcej połączeń nerwowych między dwiema półkulami. Lewa półkula u obu płci odpowiada przede wszystkim za czynności werbalne i logiczne, porządkuje i przetwarza informacje.
    Tam mieszczą się ośrodki mowy, czytania, liczenia i pisania. Lewa półkula kontroluje logiczne, uporządkowane procesy myślowe. W prawej półkuli zachodzą głównie procesy odpowiadające za wyobraźnię przestrzenną i emocje. Lewa półkula mózgowa kontroluje prawą stronę ciała, a prawa półkula mózgowa lewą stronę ciała. Podobnie jest z oczyma to, co widzimy prawym okiem przetwarzane jest w lewej półkuli mózgowej i odwrotnie.
    U kobiet podział funkcji obu półkul mózgowych jest mniej wyraźny jak u mężczyzn. U kobiet zarówno lewa jak i prawa półkula mózgowa uczestniczy w czynnościach werbalnych i wizualnych. Stąd kobiety mają większą podzielność uwagi od mężczyzn. Mózg mężczyzn jest zwykle większy i jest bardziej wyspecjalizowany a wynika to prawdopodobnie z innej budowy mózgu, u kobiet jest więcej włókien łączących prawą i lewą półkulę. Dlatego u kobiet między dwiema półkulami następuje większa wymiana informacji.


[Rozmiar: 38200 bajtów]     Mężczyźni mają najczęściej większą wyobraźnię i pamięć przestrzenną. Kobiety jako dziewczynki na ogół szybciej rozwijają się umysłowo od chłopców, szybciej mówią i w szkole na ogół uczą się lepiej, przynajmniej jest tak w początkowych klasach szkoły podstawowej.

    Za te różnice w zdecydowanej przewadze odpowiadają różne hormony. CaliVita International dostrzegając te istotne różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami opracowała kilka produktów kierunkowych dla różnych grup.

    Dla kobiet mamy 3 produkty:
- Menopausal Formula 135 kps. - szczególnie przydatny
   w okresie menopauzy
- New Life 120 kps.- jest dla kobiet planujących zajście w ciążę
   i dla będacych już w ciąży
- Vital Woman 60 tab.     NOWOŚĆ

    Zaś dla mężczyzn mamy 2 produkty:
- Pro-STP 60 tab.
- Vital Mann 60 tab.      NOWOŚĆ


W ofercie CaliVita® International są następujące preparaty dala kobiet i dla mężczyzn:

UWAGA!


Stronę aktualizowano 18 03 2019